Recent Posts

Archive

Tags

No tags yet.

איך להתאים עצמך למפה של הדודה ב5 דרכים ולצלוח את ארוחת הערב כמדהימה

החגים בפתח. הילדים מאושרים, אני קצת פחות. שוב מפגש משפחתי שגורר הערות כמו "השמנת", "עדיין לבד?" ועוד פניני חוכמה כאלה ואחרות מאוהבים יותר ואוהבים קצת פחות.

אז אני לא מאלה שיפצחו בדיאטת רעב בגלל שהחג מתקרב או שאולי אני כן אפתח בדיאטת רעב, אני למשל אהיה רעבה בעוד 10 דקות ואחר כך בעוד 30 דקות שוב. דיאטת רעב מצוינת.

עד עכשיו עסקנו בבעיה, עכשיו לשיטות המוצלחות, כשאני לא המרכז, הציבור מאבד עניין. מה שאינו מהווה עניין לציבור כבר לא נחשב כאייטם חם.

ואבל האם זו באמת הדרך? כלומר, האם אני באמת רוצה להיות שקופה ובלתי נראית? דא, לא. אז יש דרכים אחרות, אחת מהן היא פשוט להפנות את מרכז תשומת הלב לדברים אחרים, יפים כמוני, אבל כאלה שיגררו אחריהם גם מחמאות ולא רק צקצוק שפתיים שלא יבייש אף פולניה שיושבת לבד בחושך וחושבת על השיקצה הבלונדינית שלקחה לה את נסיך החלומות.

על פי תורות שונות הנוגעות בחיינו ועוסקות בהתאמת צבעים (פסיכולוגיית הצבעים של העין, כפי שאני נוהגת לכנות זאת). לכל אחד מאיתנו יש צבע משלו, צבע שמתאים לאישיות שלו, לתאריך הלידה שנולד בו, לשם שקיבל מהוריו. כן, לכל אחד מהגורמים הנ"ל יש השפעה על הצבע שמתאים לנו. שימי לב, כתבת שמתאים לנו, לא שאנחנו בוחרות. לעיתים יש סינרגיה בין מה שאנחנו בוחרות לבין מה שמתאים, לעיתים לא. במהלך הדקות הבאות אני מדברת על מה שאת רוצה ולא על מה שמתאים לך. היום אני שואלת אותך מה הצבע שלך. תבחרי. אחר כך אני אעזור לך להתאים לזה צבעים נוספים. אבל בואי קודם נדבר על מה את רוצה לשדר. הכנתי רשימה של צבעים. כל אחד מעביר מסרים אחרים. אז מה המסר שלך:

ירוק : רעננה, קלילה ומתחדשת

צהוב: קלילה, שובבה, בעלת שמחת חיים, אנרגטית ומתחדשת

כתום: חמה, שובבה, מעוררת, ממריצה ומלאת חיים

כחול : בעלת עומק, קרה, שלווה, סמכותית, שמרנית, חזקה וכוחנית

תכלת וטורכיז: מרחפת, קרה, רגועה, רומנטית שלווה ונקייה

סגול: ממלכתית, מחייבת, נוכחות חזקה, אצילה, יוקרתית, מרגשת, רוחנית, חושנית ויצירתית .

אדום: פראית, ללא גבולות, , מלכותיות, בעלת תשוקה, אוהבת, נועזת

שחור: אלגנטיות, חוזקה, רשמיות, כבוד, דיכאון, מרה שחורה, שנאה, כוח, יוקרתיות, מסתורין

חום: יציבות, רגליים על האדמה, שייכות, משפחתיות, כאב פנימי, נוסטלגית, , בטחון עצמי

ורוד: רומנטית, רכה, מתוקה, תמימה, עדינה ומתפשרת

לבן: רגועה, טהורה, נקייה, בעלת תקווה, עדינה

אפור: רשמית, מקוצעית, עצובה, שקטה, משועממת, מודאגת ומדוכאת.

זהב: מלכותית, מכובדת, יוקרה, חזקה, קדושה

בורדו: מרגשת, חמה, דינמית, פרובוקטיבית, דרמטית ממלכתית ובעלת לב חם

אחרי שבחרת לעצמך צבע עלייך לדעת כיצד להתאים את שאר המראה לצבע שבחרת. על מנת שהמראה הכללי יהיה הרמוני, נעים ועדין לעין.

השיטות הבאות מותאמות לכל הצבעים למעט שחור, לבן וזהב, עליהם אתן מספר מילים בסוף.

על פי הפסיכולוגיה של העין שמסתמכת על תורת הצבעים, גלגל הצבעים ועוד. בבסיס הרעיון, כשיש לי צבע מסוים, יש צבעים שמתאימים לו, יש צבעים שמשלימים אותו ואז המראה שמתקבל הוא הרבה יותר נעים ועדין לעין. ברגע שאת לובשת או עונדת צבעים שלא מתאימים לך את נתפסת כצורמת.

אז איך זה עובד בשבילך? אני אדגים את זה דרך גלגל הצבעים

זהו גלגל הצבעים. הוא מכיל בתוכו את צבעי היסוד: צהוב, כחול ואדום. ביניהם ניתן לזהות את הצבעים המשניים על פי השפה המקצועית שהם בעצם הצבעים שנוצרים מערבוב צבעי היסוד ביחסים משתנים. למשל אדום וצהוב יוצר לנו את הכתום. כאשר בינהם ניתן לראות גוונים שונים של צהוב וכתום.

אז איך משלבים?

יש מספר דרכים לשלב בין הצבעים:

צבעים משלימים או באנגלית complimantry, כלומר הצבעים המחמיאים. לכל צבע בגלגל יש צבע מנוגד. הצבע שמקביל לו בצד השני של הגלגל. שניהם יחד משלימים האחד את השני.. למשל: אם בחרתי בצהוב, הצבע המנוגד לו הוא סגול. גוון חם מול גוון קר אשר מעצים אותו ומחמיא לו. שילוב צבעים משלימים יהפכו למראה נועז בעל עומק שיקרין יציבות הולמת. ההתייחסות בנושא הצבעים המשלימים נכונה לכל הצבעים בגלגל.

פיצול הצבע המשלים. אם חשקה נפשך לקחת את שילוב הצבעים המשלימים דרגה אחת למעלה. זו השיטה שתתאים לך. בפיצול צבעים משלימים הוספת צבע שלישי לתוך השילוב. אפשרות זו פותחת בפנייך משחק מעניין ומגוון רחב יותר של צבעים איתם תוכלי ליצור מראה מעניין, חד ומתוחכם. שימי לב, במקום להתייחס אל הצבע המנוגד לצבע שבחרת בגלגל, עלייך להתייחס לשני הצבעים המשניים הנמצאים בסמוך לצבע המשלים.

שילוב צבעי המשנה. אם באישיות שלך את צריכה תנועה וייחודיות השיטה הבאה תתאים לך מאוד. ערבוב צבעי יסוד נותן לנו את צבעי המשנה. כלומר: אדום וצהוב יתן לנו כתום. צהוב וכחול יתן ירוק, אדום וכחול יתערבבו לסגול. ניתן לשלב משולש צבעים של צבעי המשנה וכן שילוב של הגוונים שביניהם באותה צורת מודל. על פי הדוגמא הבאה

שילוב גוונים:

את אדם של צבע אחד. לא אוהבת הדגשות מחפשת את היפה והמנצח בצבע אחד. גם כאן את עדיין יכולה ליצור עניין על ידי שילוב גוונים שונים מאותו הצבע. צבעים מאותם משפחה הם תמיד שילוב מנצח. מעט משעמם – אבל מנצח. כל הצבעים נראים נהדר כאשר משלבים אותם עם גוונים נוספים מאותה המשפחה. להעלאת השילוב בדרגה אחת למעלה כדאי לחשוב על דרך להצליל או להבהיר את דרגות הגוון. למשל, אם בחרתי באבני חן צהובות לשזירה בשרשרת נחשקת, אולי כדאי לבדוק עם המעצבת באיזה חוט ניתן להדגיש את האבן על ידי הצללה. כלומר, לשזור את האבן על חוט כהה בגוון שונה.

ממליצה לכן להתנסות אתר מדהים שיעזור לכן בהתאמת הצבעים בחינם לחצו על התמונה ותעברו לאתר

אם עד עכשיו עסקתי בצבעים בגלגל הצבעים, עכשיו כדאי שאקדיש מספר מילים לצבעים שלא מופיעים כאן.

זהב – צבע הניצחון, העושר והיוקרה. ניתן לשלב איתו כמעט עם כל הצבעים הנעים בין הצהוב לכתום.

שילוב זהב עם סגול מסמל יופי ועושר. שילוב עם כחול כהה מסמל יושר, אמינות והצלחה. בשילוב עם שחור הוא מסמל שפע קיצוני, אלגנטיות ועושר.

שחור – יתאים עם כל צבע, אך השאלה שאני תמיד שואלת את עצמי היא מה התועלת שאני מפיקה מהצבע הזה. הוא לא באמת מרזה. אני מחזירה אותך לרשימת הצבעים בתחילת הבלוג. כן יש בו גם דברים טובים, אבל הרבה יותר דברים פחות טובים. האם זה מה שאת רוצה לשדר?

אני מציעה לשלב אותו "בקטנה". ככה שהוא תורם ולא משתלט על הכל. את תראי שאם תתלבשי צבעוני, מצב הרוח שלך יהיה גם הוא צבעוני.

לבן – צבע הטוהר, הנקיון, עדינות ותקווה. הצבע שמכיל בתוכו את כל הצבעים ובכל זאת נשאר חסר צבע.... כל צבע שתשלבי כאן יעבוד וזאת בשל העובדה שהוא מכיל את כולם. אבל גם כאן בדומה לשחור. את לא רוצה לתת לאף צבע להשתלט.

לסיכום יקירה, רוצה לצלוח את ארוחת החג בשלום, רוצה להשאיר פיות פעורים ? החוכמה היא לדעת לתת מעצמך כל פעם קצת. לחשוף מעט ככה שתמיד יהיה רצון לקבל ממך עוד. אז אני לא אומרת לך ללכת עכשיו ולקבל טיפול באיך לעשות את זה. אני אומרת שיש לך מגוון רחב של צבעים שאת יכולה לבחור מה את רוצה לשדר לסביבה. דעי לשלב אותם בצורה שתהיה פתוחה אבל מסתורית. דעי לקחת את מה שהעולם נתן לך ולהשתמש בזה לטובתך.

בהצלחה. נשיקות

וחג שמח

נוגה

#jewelrytrends #התאמתצבעים #שילובצבעים #אבניחן #פנינים #הלוחשתלאבנים #מתנהייחודית #נומרולוגיהוהתאמתצבעים

0558858810

Israel

©2017 by NogA B. - הלוחשת לאבנים. Proudly created with Wix.com